Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR v dogfrisbee v Brně

3. 7. 2009

Obrazek

Jak už název napovídá, byly jsme v Brně na MČR v dogfrisbee. Ale nejely jsme závodit, nýbrž jen jako podpora a fanoušci pro Verču se Sparcem a Dipem, Lucku s Jessie a Aničku s Comíkem. Ještě tam s námi byly Terka s Renkem a Martina s Portem.

Z HK jsme vyráželi v pátek 26.6. kolem 19.hod. Na místo určení, kde se závodilo, jsme přijely po menším bloudění Brnem cca ve 22 hod. Hned jsme začaly vybalovat věci z auta a stavit stany, abychom měly kde spát.
Probuzení do sobotního rána bylo hezké, svítilo sluníčko a bylo teplo, trochu i dusno. Čím bylo víc hodin, dusno bylo větší a větší. Začínalo se soutěžit v Super mini distance, pak byl Freestyle. V mezičase byly udělané soutěže pro diváky, kde jsem se samozřejmě musela zúčastnit  . Házeli jsme z 4, 6 a 8m do obruče zavěšené na fotbalové bráně. Já jsem si vházela 3. místo, asi z cca 15 soutěžících, a domů si vezla disk na freestyle.
Nedělní ráno bylo tak hezky, nebylo takové dusno jako v sobotu, i pro psy to bylo přijatelnější počasí. Začínalo se myslím freestylem a pak následoval Time trial. Když se soutěžilo, tak jsme tam potkali Emči dvojnici Meluzínu, kterou jsem znala z Hafici.cz. S Lenkou (Zí panička) jsme pokecaly a došly k názoru, že jsou holky uplně stejné, i chováním. Opět v mezi čase byly soutěže pro nás, přihlížející . Tentokrát se házelo do dálky. Ale než jsme šly házet, spustil se ohromnej slejvák, takže jsme čekali, jestli přestane, a přestalo. Bohužel mých 29m nestačilo na umístění, byla bych 4. Nejdelší hod byl 40m 40 cm. Chvilku po odházení jsme jely domů. Do HK jsme dorazily v 17hod.
Já jsem si víkend užila a doufám, že i Emča. S Melzí by jsme se mohli opět vidět ve Dvoře Králové na Bye bye summer disc dog. Už se těším.

Fotky od Aničky:  www.comeback.chytrak.cz/f09mcrfrisbee.htm
Fotky od Verči: borderteam.rajce.idnes.cz/MCR_DOGFRISBEE_2009%2CBRNO_-_SOBOTA/